Kabanos Olsztyn

DYSTRYBUCJA

Zapraszamy Państwa do współpracy. Od ponad 10 lat zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną przedsiębiorstw z branży mięsnej i wędliniarskiej.

KABANOS OLSZTYN

Dzięki bogatemu doświadczeniu i rozbudowanej platformie współpracujemy z największą liczbą klientów w województwie warmińsko-mazurskim. Wśród naszych klientów znajdą Państwo markety, szkoły, sklepy, restauracje, ośrodki wypoczynkowe, szpitale oraz duże sieci handlowe.

Flota

Nasza flota słada się ze specjalistycznych samochodów przystosowanych do przewożenia produktów spożywczych, w chłodnym miejscu, aby zawsze były świeże. Nasza flota obsługuje odbiorców z terenów województwa warmińsko-mazurskiego.

Kadra

Wykwalifikowana kadra kierownicza, oraz zespół pracowników udzieli Państwu profesjonalnej porady i zapewni najwyższą jakość usług. Pragniemy, aby to szybkość w działaniu była naszym głównym atutem, dlatego też z roku na rok wprowadzamy nowe technologie w dystrybucji produktów mięsnych.

Zamówienia

Zapraszamy Państwa do korzystania z nowoczesnego systemu zamówień, który dostępny jest 24 godziny na dobę. System ten umożliwia łatwe i precyzyjne składanie zamówień, które realizujemy w przeciągu 6 do 12 godzin.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z ochotą odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu, dróg współpracy czy czasu i sposobu realizacji zamówień. Wszelkie sugestie, mogące usprawnić funkcjonowanie naszej firmy, również będą mile widziane. Wiemy, że dobra komunikacja z Klientami i znajomość ich potrzeb są fundamentami prawidłowej współpracy.